Artyści

Inspiracje / Obrazy do salonu, sypialni, kuchni

Z ich pomocą wnętrze nabierze charakteru i pozwoli Ci w pełni wyrazić siebie. Obrazy na ścianę, bo to o nich mowa, cieszą się dużą popularnością już od wielu lat, ich wybór jest na prawdę szeroki. Jednak, kluczem do tego, aby osiągnąć ładną dekorację jest odpowiednie łączenie ze sobą barw i wzorów. Nie bez znaczenia jest także oprawa, która może podkreślić piękno grafiki, ale także zupełnie zaburzyć jej charakter.  

W dziale Oprawa można dobrać passe-partout pasujące do koloru wnętrza oraz ramki. Ceny w dziale Inspiracje dotyczącą zestawu rycin.

Inspiracje, z podziałem na nazwiska artystów, można zobaczyć w poszczególnych kategoriach w sklepie.

Rycina, 1894 r, nr 2983 Rycina, 1894 r, nr 2983
Cena:

39,00 zł

szt.
zobacz więcej

 Zestaw obrazów

W dziale Obrazy na ścianę / Inspiracje przygotowaliśmy  dla Państwa gotowe zestawy obrazów. Mogą one stanowić różnorodną pod względem ilości, stylu, oprawy czy charakteru propozycję do dekoracji wnętrz w salonie, kuchni, sypialni czy nawet łazience i przedpokoju. Przygotowaliśmy najwięcej  mniejszych zestawów obrazów: kompozycje składające się z dwóch obrazów, tryptyki, zestawy z czterech rycin. Pokazaliśmy także jak ryciny można wieszać w dużych ilościach tworząc kolorowe lub czarno-białe galerie obrazów. Zestawy obrazów dla poszczególnych artystów umieściliśmy także w działach gdzie prezentowane są ryciny poszczególnych artystów, aby dokonując zakupów mogli Państwo zainspirować się gotowymi zestawami lub stworzyć własne, niepowtarzalne kompozycje.

Komplet obrazów

Poprzez zebranie w jednym sklepie wielu prac - rycin -  jednego artysty można tworzyć różnorodne galerie, które będą stanowiły komplet obrazów na ścianę. Większość dzieł w zbiorach archiwalnych z których korzystaliśmy, była na tyle dobrej jakości, że możemy dziś Państwu zaoferować w naszym sklepie te prace w różnych rozmiarach. Dzięki temu można kompletować obrazy jednego artysty w galerii  w różnych wielkościach. Tak tworzona kompozycja będzie miała dynamiczny charakter. Tworząc komplet obrazów z dzieł tej samej wielkości uzyskamy galerię symetryczną, uporządkowaną i geometrycznie spójną.

Tryptyki do salonu, sypialni i kuchni

Doskonale wiemy, że samodzielne tworzenie kompozycji nie jest łatwe, dlatego jeśli chcesz mieć pewność, że na ścianie zawiśnie spójna całość, postaw na tryptyk. W naszym sklepie znajdziesz ryciny roślin, kwiatów, motyli, ale także modowe, tak duża różnorodność sprawia, że bez trudu znajdziesz takie, które będą się ładnie prezentować w salonie, kuchni, a także sypialni. Alternatywą dla tryptyków, są obrazy wieloczęściowe. Jeśli chcesz zagospodarować dużą, pustą ścianę, wybierz ryciny 4- lub 5-częściowe, gwarantujemy, że doskonale wpasują się do każdego wnętrza.

Obrazy do sypialni, salonu i do kuchni

Bez względu na to w jakim pomieszczeniu chcesz umieścić rycinę, musisz dopasować ją do stylu w jakim urządzone zostało wnętrze. W salonie doskonale sprawdzą się te wieloczęściowe w kwiatowe wzory. Do sypialni proponujemy natomiast coś bardziej subtelnego, np. pojedyncze grafiki lub tryptyk, który zawiesisz nad łóżkiem. W związku z tym, że kuchnia, to miejsce, w którym większość ścian zajmują szafki, najlepszym rozwiązaniem będzie pojedynczy obraz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl