Artyści

Ciekawe obrazy na ścianę do kuchni

Spośród rycin na ścianę można dobrać ciekawe obrazy do kuchni. Modne i  popularne są obrazy botaniczne, które można zestawić z wielu kolorystycznych kompozycji: kwiatów kolorowych lub żółtych, niebieskich, białych czy różowych. Elegancką dekorację stanowią też ryciny czarno-białe, piękne i bardzo wyraziste. Dekoracje z rycin związanych z naturą: ptaków, motyli czy innych zwierząt także mogą być ciekawymi obrazami.

W dziale Oprawa można dobrać passe-partout pasujące do koloru wnętrza oraz ramki. Ceny w dziale Inspiracje dotyczącą zestawu rycin, bez oprawy.

Ciekawe grafiki do kuchni

Ryciny traktowane są na całym świece jako ciekawe grafiki, które można powiesić w kuchni, w salonie czy innych pomieszczeniach w domu. Można je kupić dla siebie, albo na prezent. Stanowią one  wartościowy, ciekawy prezent dla osób bliskich, lub bardziej oficjalny, na przykład dla Klientów biznesowych. Sygnowane znanymi nazwiskami dzieła sztuki to wartość unikalna. Wiele z prac graficznych podpisanych jest nazwiskiem autora w dolnej części ryciny co podnosi ich wartość.

Ciekawe obrazy do kuchni

Ryciny to ciekawe obrazy, ze względu na to, że możemy z nich tworzyć indywidualne galerie ścienne. Szeroki wybór wzorów i autorów pozwala na zastanowienie się jaki styl malowania nam najbardziej pasuje, jaka  kolorystyka będzie pasowała do wnętrz jakie będziemy dekorować. Zestawienie kilku lub kilkunastu prac jednego artysty pozwala na pokazanie jego ekspresji i osobistego charakteru twórczości rysownika czy malarza.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl