Artyści

Grafiki modowe na ścianę

Przedstawione w sekcji obrazy moda grafiki prezentują stroje z XIX i początku XX wieku. Widocznych na nich jest wiele rodzajów sukni codziennych, wizytowych czy wieczorowych w różnych stylach i kolorach. Dziś jak je oglądamy, docenić możemy kunszt ówczesnego krawiectwa przedstawionego na grafikach modowych. Pierwsze czasopisma z modą zamawiały grafiki u wybitnych ilustratorów dlatego poziom artystyczny tych prac jest bardzo wysoki. Prace pochodzą z pism De Gracieuse,  Beilage zur Victoria, La Mode - wyroczni modowych swoich czasów. Pisma te pełniły role jaką pełni dziś w szczególności międzynarodowy magazyn mody Vogue czy Elle - będące inspiracją dla kobiet co nakładać w danym sezonie, jakie są trendy i uznani projektanci. Te pisma przedstawiając grafiki modowe zarówno odzwierciedlały jak i kreowały trendy.

Ryciny z modą -  obrazy do salonu

Ryciny z modą są doskonałą propozycją obrazów do salonu. Delikatne motywy tkanin na ubraniach będą łączyć się z przytulnymi tkaninami salonu - centralnego punktu w domu. Kobiety w pięknych, historycznych sukniach będą ozdobą każdego wnętrza - nie tylko stylizowanego ale także nowoczesnego. Wizytowy charakter ich strojów będzie sprzyjał przyjęciom urządzanym w domu a także kameralnym wizytom gości. Możliwość wyeksponowania rycin z modą w kolorowym passe-partout ubarwi Wasze wnętrza. Możecie stworzyć dobierając unikalne obrazy wyjątkowy klimat w salonie.

Ubrania grafika - styl glamour

Styl glamour nieustannie króluje we wnętrzach, pasują do niego grafiki z ubraniami. Elegancja i wytworność ma niesłabnący czar. Czym się charakteryzuje? Jest to łączenie współczesności ze starszymi, nawet barokowymi i ozdobnymi elementami. Łączenie połysku i matu, różnych faktur oraz gry luksusu i zmysłowości. W takich wnętrzach świetnie sprawdzą się grafiki z modą. Mogą stanowić te starsze elementy wnętrza, Mogą być ozdobione i wyglądać jak obrazy glamour w połyskujące, bardzo ozdobne ramy. Pamiętajcie wtedy aby koniecznie zastosować do rycin oddzielające je od ramy passe-partout. Taka kompozycja będzie wyglądać wytwornie ja jednocześnie pozwoli skupić wzrok osobno na artystycznej grafice a osobno na okalającej ją także artystycznej ramie. Będzie wytwornie i elegancko, po prostu glamour!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl