Artyści

Ernst Haeckel (1834-1919) / Czarno-białe obrazy

 

Rycina Licenes, Cladonia Rycina Licenes, Cladonia
Cena:

39,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rycina Ascidiae, Cynthia Rycina Ascidiae, Cynthia
Cena:

39,00 zł

szt.
zobacz więcej

Czarno białe obrazy - klasyczne i eleganckie

Wyjątkowe historyczne ryciny Ernst Haeckel to obrazy czarno białe obrazy na ścianę w pokoju, kuchni, sypialni czy innych pomieszczeniach w domu: korytarzu, łazience, klatce schodowej. Odznaczają się one wybitną jakością artystyczną. Detale są ukazane z niebywałą precyzją. Autor - niesamowity biolog i pasjonat - stworzył publikację, która porządkowała systematykę przede wszystkim meduz, ale i innych zwierząt morskich. Zrobił to  z takim talentem, że od wielu lat inspiruje on artystów z innych dziedzin: malarzy, rysowników, architektów czy rzeźbiarzy. Czarno białe ryciny są największą kolekcją w publikacji "Artystyczne Formy Przyrody". Są bardzo wyraziste, mocne, charakterystyczne. Na pewno są zapamiętane przez wszystkich, którzy je choć raz zobaczą. Efektowne to mało powiedziane!

Obrazy na ścianę czarno białe w ciepłych barwach

Ozdobą wnętrz w prawie każdym stylu mogą być obrazy na ścianę czarno białe. Nadają się do wnętrz nowoczesnych, loftowych, minimalistycznych. Przez to, że grafiki Ernst Haeckel są reprodukcjami obrazów wykonanymi na historycznych papierach mają stylowy, lekko żółtawy odcień i mogą być ozdobą wnętrz w stylu angielskim czy nawet galamour. Ryciny można pozostawić samodzielne oprawiając je bezpośrednio w ramki. Czarno białe grafiki można jednak umieścić w passe-partout w kolorze papieru, złamanej bieli, albo w kolorze mocnym, charakterystycznym dla wnętrza. Mimo czerni i bieli na obrazie ma on zdecydowanie ciepłe odcienie. Jest to zaletą dobranych materiałów.

Czarny obraz do salonu - centralny punkt pomieszczenia

Rycina Ernst Haeckel to zdecydowanie kandydat na spektakularny, czarny obraz do salonu. Może zajmować on centralne miejsce w pomieszczeniu i może być jego główną ozdobą. Będzie wyglądał świetnie sam lub w galerii obrazów. Prace tego artysty pozwalają na tworzenie wyjątkowych kolekcji obrazów. Można zestawiać same obrazy czarne w salonie, ale także można przemieszać z obrazami białymi tworząc różnorodne geometryczne lub niegeometryczne kompozycje. Wybór rycin tego artysty gwarantuje zaciekawione spojrzenia gości, temat do konwersacji, ciekawą indywidualną przygodę w poszukiwaniu także innych jego dzieł i artystów którzy zainspirowali się niezwykłym talentem tego biologa. Można długo wpatrywać się w te dzieła doceniając każdy detal, miękkie kształty, monochromatyczność, bogactwo form i piękno natury jaką stworzyła sama ewolucja przyrody. Dobór czarnego koloru jest tłem i podkreśleniem kształtu samych owoców morza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl