Artyści

Obrazy na ścianę do salonu

Obrazy do salonu: z rycin jakie można kupić w sklepie internetowym Ernst Studio można tworzyć eleganckie galerie. Z mniejszych rycin można tworzyć wieloczęściowe kompozycje, z większych dobrać 2 obrazy w komplecie, 3 obrazy na ścianę lub 4 obrazy na ścianę. Zachęcamy do tworzenia własnych kompozycji obrazów.

W dziale Oprawa można dobrać passe-partout pasujące do koloru wnętrza oraz ramki. Ceny w dziale Inspiracje dotyczącą zestawu rycin, bez oprawy.

Obrazy do salonu - reprodukcje

Ryciny to doskonałe obrazy reprodukcje do salonu jakie można powiesić na ścianie. Oferowane w Ernst Studio obrazy to repliki historycznych rycin. Tworzone były przez mistrzów wczesnych i współczesnych technik graficznych. Najstarsze dzieła w naszej kolekcji to obrazy Anselmusa de Boodt pochodzące z szesnastego wieku, najmłodsze to dzieła współczesne, z dwudziestego wieku. Tworzymy dla Państwa repliki tych niezwykłych dzieł, używając współczesnych metod reprodukcyjnych - inkografii - dzięki czemu zachowujemy ich niezwykłą, artystyczną urodę a jednocześnie możemy je udostępnić odbiorcom w dostępnych cenach dzięki czemu mogą cieszyć oko już nie tylko odwiedzających muzea ale także być wyjątkową dekoracją wielu domów.

Obrazy do salonu - eleganckie i ponadczasowe

Ryciny to eleganckie obrazy do salonu. Są to dzieła uznanych przez historyków sztuki artystów. Zbiory, które przekazaliśmy Państwo do oglądania i zakupu stanowią wybór z prestiżowych depozytoriów muzealnych lub archiwalnych na całym świece, które dzięki nowoczesnym technikom digitalizacyjnym stały się dostępne i mogliśmy je poddać dalszej obróbce przez co mogą stanowić elegancką dekorację z obrazów będącą ozdobą ściany. A piękne ściany to piękny dom.

Obrazy do salonu galeria

W dziale obrazy do salonu zestawiliśmy wybrane możliwości tworzenia galerii ściennych. Nasze zestawy rycin są opracowane pod względem kolorystycznym tak, że galerie można tworzyć z prac jednego artysty ale także kompletować wspólnie prace różnych artystów. Wszystkie ryciny drukujemy na tym samym papierze o lekko żółtawym odcieniu kolorystycznym, zbliżonym do koloru starego papieru przez co galeria będzie wyglądała spójnie.

Galeria obrazów w salonie

Galeria obrazów w salonie to podniesienie jego wartości estetycznej. Dekorowanie domu sztuką nadaje mu indywidualnego charakteru i podkreśla urodę wnętrza. Każdy ma możliwość wyrazić swój styl poprzez sztukę jaką dobiera do swoich wnętrz. Piękne ściany składają się na piękny dom. Kupując eleganckie ryciny od Ernst Studio decydujecie się Państwo na wybór dzieł o uznanej jakości historycznej i kolekcjonerskiej. Dzięki swojemu talentowi do aranżacji możecie zestawić je w unikalny, swój własny, sposób. Dekorowanie sztuką salonu jest ponadczasowe i zawsze modne. Towarzystwo wyjątkowych obrazów umili wiele chwil w Państwa domach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl