Artyści

 Obrazy do sypialni - eleganckie ryciny na ścianę

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w domu, miejsce relaksu i wyciszenia i dlatego potrzebuje wyjątkowych obrazów na ścianach. Obrazy w sypialni powinny umożliwiać nam wypoczynek, cieszyć oko, pozwolić na oderwanie się od codzienności. Ryciny dają możliwość tworzenia  elegankich galerii na ścianach. Wiele dostępnych wzorów pozwoli na stworzenie unikalnych, własnych kompozycji przez co sypialnia będzie miała niepowtarzalny, przytulny charakter.

W dziale Oprawa można dobrać passe-partout pasujące do koloru wnętrza oraz ramki. Ceny w dziale Inspiracje dotyczącą zestawu rycin, bez oprawy.

Obrazy do sypialni - obrazy kwiaty

W kolekcjach Ernst Studio znajdziecie Państwo wielu artystów tworzących ryciny botaniczne z których mogą powstawać galerie kwiatowe. Można wybrać róże jako obrazy na ściany do sypialni, można stworzyć dekoracje z tulipanów, które są w kolekcjach dwóch naszych artystów, można wybrać polskie kwiaty polne lub eleganckie kwiaty czarno-białe. Mogą to być kwiaty na neutralnym tle lub czarnym, dzięki czemu będzie można mieć mocny akcent kolorystyczny we wnętrzu.

Obrazy do sypialni - owoce morza

Dekoracje ścienne z obrazów na ścianę do sypialni - mogą być stworzone z rycin dostępnych w kategorii Ryciny - Owoce morza. Można tam znaleźć wiele unikalnych rycin artystów z osiemnastego i dziewiętnastego wieku, które powstały do publikacji systematyzujących wiele gatunków podwodnych roślin i zwierząt. Mogą to być obrazy w neutralnych barwach szarych, beżowych, niebieskich czy zielonych. Mamy dostępne też ryciny w mocniejszych kolorach, pokazujących barwny świat podwodnej przyrody

Obrazy do sypialni - ryciny modowe

Ryciny modowe to bardzo elegancka propozycja na obrazy do sypialni. W naszej kolekcji można wybrać obrazy według pism w jakich były publikowane, można także dobrać obrazy według kolorów sukni. Podzielone zostały ryciny na suknie niebieskie, suknie różowe, suknie białe, suknie bordowe i zielone. Wspaniałe zestawy obrazów w sypialni można stworzyć zestawiając suknie białe z niebieskimi, niebieskie z różowymi czy różowe z bordowymi. Własne kompozycje mogą nadać indywidualnych charakter dekorowanym wnętrzom. Wszystkie ryciny są w stonowanych kolorach dzięki czemu dekoracje będę odpowiednie dla pomieszczenia gdzie odpoczywamy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl