Artyści

Kwiaty obrazki

0

 

1. Kwiaty obrazki – jakie powiesić na ścianie

2. Kwiaty obrazki – jaki kolor wybrać

3. Kwiaty obrazki – dla siebie lub na prezent

 

Kwiaty obrazki – jakie powiesić na ścianie

Kwiaty na obrazkach to bardzo piękna ozdoba wnętrz. Można je wieszać w bardzo wielu miejscach w domu lub w mieszkaniu. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb i gustu. W kuchni najlepszym miejscem będzie ściana nad blatem kuchennym lub na ściana obok okna albo przy stole w jadalni.W sypialni można je powiesić nad łóżkiem, rozważyć można też ścianę naprzeciwko łóżka, zaś w pokoju dziennym – mogą wisieć na głównej, największej ścianie lub mogą być postawione w ozdobnych ramkach na komodzie. Obrazki mogą być też ozdobą w łazience, na przykład obok umywalki i lustra. Można także udekorować obrazami z kwiatami ściany w przedpokoju, na klatce schodowej lub w holu. Zwróćcie uwagę na to, aby dobierać odpowiednie miejsce do wielkości obrazka i wzoru, tak aby stanowił on ozdobną dekorację z innymi elementami wyposażenia wnętrz.

 

Kwiaty obrazki – jaki kolor wybrać

Wybór koloru kwiatów zależy przede wszystkim od wyboru stylu domu lub mieszkania. Możesz wybrać kolor, który Ci się podoba lub pasuje do wystroju pomieszczenia, w którym będzie powieszony obrazek. Popularne kolory, często wybierane przez kupujących obrazy to: kolorowe kompozycje wielokwiatowe, monochromtyczne kompozycje fioletowe a także białe czy różowe lub niebieskie. Kupującym podobają się także obrazy czarno-białe.

 

Na zdjęciach: kwiaty żółte i różowe M. Arct-Golczewska

 

kwiaty różowe

Kwiaty obrazki – dla siebie lub na prezent

Kwiaty na obrazkach mogą być dobrym pomysłem zamiast albo razem z żywymi kwiatami na prezent na urodziny, imieniny, walentynki lub z innej okazji dla żony, babci, mamy czy przyjaciółki. Wyrażą one twoje uczucia i mogą sprawić naprawdę miłą niespodziankę kobiecie, która je dostanie. Można dać same, nieoprawione ryciny i wtedy osoba obdarowana oprawi je według swojego gustu lub można od razu dobrać oprawę i passe-partout do wnętrza kobiety, której robimy podarunek. Prezent można sprawić także samemu sobie doceniając jakieś osiągnięcie z którego jesteśmy dumni lub bez okazji, aby sprawić sobie przyjemność.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl