Artyści

Obrazy kwiaty i z kwiatami na ścianę do domu

0
Obrazy kwiaty i z kwiatami na ścianę do domu

Obrazy kwiaty i z  kwiatami na ścianę do domu

 

Spis treści

1. Obrazy kwiaty na ścianę do kuchni

2. Obrazy kwiaty do salonu

3. Kwiaty – obrazy na ścianę do sypialni

4. Obrazy z kwiatami do przedpokoju

 

Obrazy kwiaty na ścianę do kuchni

Niezależnie od tego jak została urządzona kuchnia warto nadać jej indywidualny charakter. Dodatki pozwalają wprowadzić do  kuchni klimat, własny styl, harmonię. Pozwalają na podkreślenie urody wnętrza. Kuchnia to pomieszczenie gdzie spędzamy dużo czasu przygotowując posiłki, rozmawiając. Kuchnia jest często przedłużeniem salonu, pomieszczeniem, które może być widoczne z innych części domu więc warto aby było spójne z resztą wnętrz. Jakie dodatki warto dobrać? Piękną ozdobą ścian w kuchni będą obrazy przedstawiające kwiaty. Nadadzą ciepła wnętrzu. Obrazy najlepiej sprawdzą się w strefie jadalnej. Można je także powiesić w przerwie między szafkami a blatem kuchennym. W zależności od wielkości ścian jakie mamy do dyspozycji można dobrać jedną rycinę, tryptyk albo całą galerię ścienną -  galerię kwiatową.

Na zdjęciach obrazy z kwiatami do kuchni (od góry): Ryciny botaniczne 1) Elizabeth Twining, 2) i 3) Pierre Francois Legrand

 

 obrazy z kwiatami na ścianę do kuchni

obrazy z kwiatami na ścianę do kuchni

obrazy z kwiatami do kuchni na ścianę

Obrazy kwiaty do salonu

Obrazy kwiaty to idealna dekoracja pokoju dziennego. Urządzając pokój dzienny przede wszystkim koncentrujemy się na jego funkcji. Jest to miejsce wypoczynku, miejsce wspólnego spędzania czasu przez rodzinę, miejsce reprezentacyjne – miejsce przyjmowania przyjaciół, rodziny czy gości związanych z pracą jaką wykonują domownicy. Najpierw dobieramy styl i kolorystykę, a na końcu dekoracje. Obrazy w salonie mogą być dyskretnym uzupełnieniem innych dekoracji lub stanowić centralną dekorację wnętrza. Podkreślą lub zdominują jego klimat – wszystko zależy od celów jakie będziemy chcieli osiągnąć.  Przedstawiamy kilka inspiracji – mocny akcent w postaci jednego obrazu lub wieloczęściowe galerie ścienne.

Na zdjęciach obrazy kwiaty do salonu: 1), 2) , 4)Maria Sibylla Merian, 3) Ernst Haeckel

obrazy z kwiatami do salonu na ścianę

 obrazy z kwiatami na ścianę do salonu

obrazy z kwiatami na ścianę do salonu

 

Obrazy kwiaty do sypialni

Sypialnia to wnętrze gdzie się wyciszamy, odpoczywamy ale i miejsce gdzie ładujemy energię o poranku. Wiele osób łączy sypialnię z pokojem do pracy, wstawiając we wnętrzu niewielkie biurko. Warto aby była komfortowa, przytulna i piękna ale i energetyczna oraz inspirująca. Obrazami można ozdobić miejsce nad łóżkiem albo nad stolikiem do malowania lub pracy.

Na zdjęciach obrazy kwiaty do sypialni: 1) Elizabeth Twining, 2) Anselmus Boetius de Boodt, 3) Maria Sibylla Merian

 

obrazy z kwiatami na ścianę do sypialni

obrazy na ścianę do sypialni z kwiatami

obrazy na ścianę

Obrazy z kwiatami do przedpokoju

Czy wieszać obrazy z kwiatami na ścianie w przedpokoju? Zdecydowanie tak! Przedpokój to reprezentacyjne miejsce domu, tu witamy rodzinę i gości, tu prowadzimy krótkie pogawędki z sąsiadami, tu się ubieramy i rozbieramy ze spacerów. To przedsionek domu, przedsionek klimatów wnętrz do jakich zaraz się udamy. Zadbajmy aby to miejsce było równie piękne co reszta pomieszczeń w domu!

Na zdjęciach obrazy z kwiatami do przedpokoju: 1) M. de Gijselaar, 2) Maria Arct-Golczewska, 3) Pierre-Joseph Redoute

 

obrazy na ścianę do przedpokoju

obrazy na ścianę do przedpokoju

obrazy na ścianę do przedpokoju z kwiatami

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl